SS30V-200100
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SS30V-200100
Description
-25℃~+120℃ 100MΩ 10mH@1kHz 2 2.4kV 210mΩ 250V 2A - Common Mode Filters ROHS