SS30V-180145
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SS30V-180145
JLCPCB Part #
C1535073
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 1.8A 14.5mH@1kHz 2 230mΩ 250V 插件 Common Mode Filters ROHS