SS26V-150121
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SS26V-150121
JLCPCB Part #
C1534397
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 1.5A 12.1mH@1kHz 2 250V 400mΩ 插件 Common Mode Filters ROHS