SS20H-R06200
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SS20H-R06200
JLCPCB Part #
C1534434
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 2 20mH@1kHz 250V 600mA 930mΩ 插件 Common Mode Filters ROHS