SPF-100-1R1A010
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SPF-100-1R1A010
Description
-40℃~+120℃ 10A 10MΩ 10mΩ 150V 1mH@10kHz 2 600V - Common Mode Filters ROHS