SMR15474K100B04L4BULK
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SMR15474K100B04L4BULK
JLCPCB Part #
C600640
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+150℃ 100V 470nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS