SHBC24W-2R1B0065V
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SHBC24W-2R1B0065V
JLCPCB Part #
C17205116
Package
Plugin,D=57.6mm
Description
30A 6.2mΩ 65uH ±20% Plugin,D=57.6mm Power Inductors ROHS