SHBC24N-2R1B0039V
MFR.Part #
SHBC24N-2R1B0039V
JLCPCB Part #
C1534794
Package
Plugin,D=50.1mm
Description
-40℃~+125℃ 2 30A 39uH@100kHz 6.8mΩ 插件,D=50.1mm Common Mode Filters ROHS