SHBC13-1R2A0081V
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SHBC13-1R2A0081V
JLCPCB Part #
C1535511
Package
Plugin,D=30mm
Description
-40℃~+125℃ 2 24.7mΩ 6A 81uH@100kHz 插件,D=30mm Common Mode Filters ROHS