SHBC13-1R2A0045V
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SHBC13-1R2A0045V
JLCPCB Part #
C1534279
Package
Plugin,D=30mm
Description
-40℃~+125℃ 18.3mΩ 2 45uH@100kHz 6A 插件,D=30mm Common Mode Filters ROHS