SHBC10-0R8A0107V
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SHBC10-0R8A0107V
JLCPCB Part #
C1534265
Package
Plugin,D=22mm
Description
-40℃~+125℃ 107uH@100kHz 2 3A 53mΩ 插件,D=22mm Common Mode Filters ROHS