SC-20-05J-P
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SC-20-05J-P
JLCPCB Part #
C1535034
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 2 20A 250V 250V 3.6mΩ 487.5uH@100kHz 插件 Common Mode Filters ROHS