SC-06-E42JKH
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SC-06-E42JKH
Description
-25℃~+120℃ 2 250V 250V 30mΩ 4.2mH@10kHz 6A - Common Mode Filters ROHS