SC-02-300J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SC-02-300J
JLCPCB Part #
C1535035
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 2 250V 250V 2A 300mΩ 30mH@1kHz 插件 Common Mode Filters ROHS