SCT39XV-420-2R4B004JH
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SCT39XV-420-2R4B004JH
Description
-40℃~+150℃ 0.53mΩ 100MΩ 119uH@100kHz 1kV 2 2.4kV 42A - Common Mode Filters ROHS