SCR-090-1R2A015J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SCR-090-1R2A015J
Description
-25℃~+120℃ 1.5mH@10kHz 11.9mΩ 2 250V 250V 9A - Common Mode Filters ROHS