SCR-020-0R55A250J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SCR-020-0R55A250J
Description
-40℃~+120℃ 100MΩ 2 2.4kV 200mΩ 250V 25mH@10kHz 2A - Common Mode Filters ROHS