SCR39XV-140-S1R6A014JH
MFR.Part #
SCR39XV-140-S1R6A014JH
Description
-40℃~+120℃ 100MΩ 14A 1kV 2.4kV 2.6mH@100kHz 7.87mΩ - Common Mode Filters ROHS