SCR39XV-100-1R5A028JH
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SCR39XV-100-1R5A028JH
JLCPCB Part #
C19923113
Package
插件,D=53mm
Description
-40℃~+120℃ 10.3mH@100kHz 100MΩ 10A 17.91mΩ 1kV 1kV 2 2.4kV 插件,D=53mm Common Mode Filters ROHS