SCR31HA-120-1R3A012H
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SCR31HA-120-1R3A012H
Description
-25℃~+120℃ 1.2mH@10kHz 12A 2 250V 250V 9.6mΩ - Common Mode Filters ROHS