SCR31B-200-1R9A017JH
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SCR31B-200-1R9A017JH
Description
-25℃~+120℃ 1.7mH@10kHz 2 20A 500V 500V 6.3mΩ - Common Mode Filters ROHS