SCR31B-105-1R4A055JH
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SCR31B-105-1R4A055JH
Description
-25℃~+120℃ 10.5A 2 22mΩ 5.5mH@10kHz 500V 500V - Common Mode Filters ROHS