SCR22-060-1R0A075J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SCR22-060-1R0A075J
JLCPCB Part #
C1534395
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 2 250V 250V 42mΩ 6A 7.5mH@10kHz 插件 Common Mode Filters ROHS