SCF-03-65JV
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SCF-03-65JV
JLCPCB Part #
C1535435
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 2 250V 250V 3A 6.5mH@10kHz 70mΩ 插件 Common Mode Filters ROHS