SCF29XV-150-1R7A015JH
MFR.Part #
SCF29XV-150-1R7A015JH
Description
-40℃~+150℃ 100MΩ 15A 1kV 2 2.4kV 2.5mH@100kHz 5.14mΩ - Common Mode Filters ROHS