SCF27-15-700
MFR.Part #
SCF27-15-700
JLCPCB Part #
C1534623
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 15A 2 250V 250V 5mΩ 7mH@10kHz 插件 Common Mode Filters ROHS