SCF25XV-150-1R6A010JH
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SCF25XV-150-1R6A010JH
Description
-40℃~+150℃ 100MΩ 15A 1kV 2 2.4kV 2.5mH@100kHz 4.74mΩ - Common Mode Filters ROHS