SCF25XV-100-1R3A016JV
MFR.Part #
SCF25XV-100-1R3A016JV
Description
-40℃~+150℃ 10.91mΩ 100MΩ 10A 1kV 2 2.4kV 6.3mH@100kHz - Common Mode Filters ROHS