SBCP-87HY681H
MFR.Part #
SBCP-87HY681H
JLCPCB Part #
C2043387
Package
Plugin,D9.5xL8.5mm
Description
1.66Ω 320mA 680uH ±10% 插件,D9.5xL8.5mm Power Inductors ROHS