SBCP-87HY471H
MFR.Part #
SBCP-87HY471H
JLCPCB Part #
C2046289
Package
Plugin,D=9.5mm
Description
1.3Ω 390mA 420mA 470uH ±10% 插件,D=9.5mm Power Inductors ROHS