SBCP-87HY221H
MFR.Part #
SBCP-87HY221H
JLCPCB Part #
C2047196
Package
Plugin,D=9.5mm
Description
220uH 570mA 570mΩ 650mA ±10% 插件,D=9.5mm Power Inductors ROHS