SBCP-87HY1R0H
MFR.Part #
SBCP-87HY1R0H
JLCPCB Part #
C2046296
Package
Plugin,D=9.5mm
Description
10.2A 1uH 20mΩ 4.5A ±30% 插件,D=9.5mm Power Inductors ROHS