SBCP-80HY330H
MFR.Part #
SBCP-80HY330H
JLCPCB Part #
C2046115
Package
Plugin,D=9.5mm
Description
2.1A 2.7A 33uH 90mΩ ±20% 插件,D=9.5mm Power Inductors ROHS