SBCP-80HY220H
MFR.Part #
SBCP-80HY220H
JLCPCB Part #
C2046088
Package
Plugin,D=9.5mm
Description
2.4A 22uH 3.4A 80mΩ ±20% 插件,D=9.5mm Power Inductors ROHS