SBCP-47HY271B
MFR.Part #
SBCP-47HY271B
JLCPCB Part #
C1331549
Package
Plugin,D=5mm
Description
1.3Ω 270uH 300mA ±10% 插件,D=5mm Power Inductors ROHS