SBCP-14HY6R8B
MFR.Part #
SBCP-14HY6R8B
JLCPCB Part #
C1331708
Package
Plugin,D=12mm
Description
3.35A 30mΩ 6.8uH ±20% 插件,D=12mm Power Inductors ROHS