SBCP-11HY102H
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SBCP-11HY102H
JLCPCB Part #
C6289607
Package
Plugin,D=12.5mm
Description
1.7Ω 1mH 420mA 960mA ±10% Plugin,D=12.5mm Power Inductors ROHS