SBC9-2R2-792
MFR.Part #
SBC9-2R2-792
JLCPCB Part #
C1331782
Package
Plugin,D=12mm
Description
10mΩ 2.2uH 7.9A ±20% 插件,D=12mm Power Inductors ROHS