SBC8-6R8-862
MFR.Part #
SBC8-6R8-862
JLCPCB Part #
C1331606
Package
Plugin,D14xL12mm
Description
20mΩ 6.8uH 8.6A ±20% 插件,D14xL12mm Power Inductors ROHS