SBC8-222-471
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SBC8-222-471
JLCPCB Part #
C1331685
Package
Plugin,D=15mm
Description
1.8Ω 2.2mH 470mA 780mA ±10% 插件,D=15mm Power Inductors ROHS