SBC8-220-492
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SBC8-220-492
JLCPCB Part #
C1331604
Package
Plugin,D14xL12mm
Description
22uH 30mΩ 4.9A ±20% 插件,D14xL12mm Power Inductors ROHS