SBC8-101-242
MFR.Part #
SBC8-101-242
JLCPCB Part #
C1331714
Package
Plugin,D14xL12mm
Description
100uH 2.4A 90mΩ ±10% 插件,D14xL12mm Power Inductors ROHS