SBC7-6R8-612
MFR.Part #
SBC7-6R8-612
JLCPCB Part #
C1331658
Package
Plugin,D=15mm
Description
20mΩ 6.1A 6.8uH ±20% 插件,D=15mm Power Inductors ROHS