SBC7-220-432
MFR.Part #
SBC7-220-432
JLCPCB Part #
C1331793
Package
Plugin,D14xL12mm
Description
22uH 30mΩ 4.3A ±20% 插件,D14xL12mm Power Inductors ROHS