SBC6-682-181
MFR.Part #
SBC6-682-181
JLCPCB Part #
C1331728
Package
Plugin,D11xL13mm
Description
180mA 6.8mH 8.92Ω ±10% 插件,D11xL13mm Power Inductors ROHS