SBC6-4R7-802
MFR.Part #
SBC6-4R7-802
JLCPCB Part #
C1331704
Package
Plugin,D11xL13mm
Description
10mΩ 4.7uH 8A ±20% 插件,D11xL13mm Power Inductors ROHS