SBC4-331-591
MFR.Part #
SBC4-331-591
JLCPCB Part #
C5904819
Package
Plugin,D=9mm
Description
330uH 590mA 670mΩ 810mA ±10% Plugin,D=9mm Power Inductors ROHS