SBC3-561-421
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SBC3-561-421
JLCPCB Part #
C1331773
Package
Plugin,D=9mm
Description
1.2Ω 420mA 560uH ±10% 插件,D=9mm Power Inductors ROHS