SBC3-470-142
MFR.Part #
SBC3-470-142
JLCPCB Part #
C1331031
Package
Plugin,D8xL7mm
Description
1.4A 120mΩ 47uH ±10% 插件,D8xL7mm Power Inductors ROHS