SBC3-1R2-752
MFR.Part #
SBC3-1R2-752
JLCPCB Part #
C1331506
Package
Plugin,D=9mm
Description
1.2uH 10mΩ 7.5A ±20% 插件,D=9mm Power Inductors ROHS